Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

САЛАТИ

ШОПСКА

0гр
БАЛКАНСКА

0гр
ГРЪЦКА

0гр
БАБИНА

0гр
ДОМАТИ С МАРИНОВАНИ ЧУШКИ,ПАТЛАДЖАН,СИРЕНЕ

0гр
ЗЕЛЕНА САЛАТА С ПРОШУТО И СУШЕНИ ДОМАТИ

0гр
ЗЕЛЕНА САЛАТА С РУКОЛА И ЧЕРИ

0гр
ТОПЛИ ПИЛЕШКИ ФИЛЕНЦА,СВЕЖИ САЛАТИ,ЧЕРИ И

0гр
МИКС ОТ ЗЕЛЕНИ САЛАТИ С РИБА ТОН

0гр
ЦЕЗАР

0гр